Usługi

Ekspert kredytowy – znajdź szybko dobry kredyt

kredyt z pomocą doradcy finansowego

Każdego roku coraz większa ilość Polaków decyduje się na zaciągnięcie kredytu. Mogą to być zobowiązania na niskie kwoty i z krótkim terminem spłaty, ale wciąż bardzo popularne są kredyty hipoteczne z umowami nawet na 15 lat. Dlatego szczególnie ważne jest znalezienie taniego kredytu, który będzie łatwy do spłaty. Pomóc w tym może ekspert kredytowy.

Czym zajmuje się ekspert kredytowy?

Jak nazwa wskazuje ekspert kredytowy jest specjalistą w dziedzinie kredytów. Oznacza to, że osoba pracująca w tym zawodzie doskonale zna się na ofercie bankowej. Niestety banki mają naprawdę różne oferty dotyczące tych samych zobowiązań finansowych. Choćby kredyt hipoteczny, który jest zobowiązaniem najdłuższym w spłacie można wziąć w prawie 15 różnych bankach, a każdy z nich ma kilka opcji tej samej oferty. Zwyczajna osoba, która chce po prostu pożyczyć pieniądze nie musi się na tym znać. Jest to rola eksperta, aby znaleźć najlepsze opcje i doradzić, co warto wybrać i z jakiego względu.

Warto też pamiętać, że każdy bank może mieć swoje dodatkowe wymagania oraz przeliczniki. Zawsze idąc do banku po kredyt należy mieć ważny dowód osobisty oraz potwierdzenie uzyskiwanych dochodów. Natomiast w bankach ustalane indywidualnie jest np. w jakim wieku powinni być kredytobiorcy, jak wylicza się zdolność kredytową oraz jaki rodzaj dochodu jest akceptowalny. Przez to wiele osób może nie mieć szansy na kredyt w jednym banku, ale w dwóch kolejnych już tak. Niestety zwykły kredytobiorca o tym się nie dowie, dopóki sam nie złoży wniosku o kredyt. A korzystając z usług profesjonalnego eksperta kredytowego w Łodzi można byłoby zapobiec rozczarowaniu.

Pomoc w znalezieniu idealnego kredytu

Jaki powinien być idealny kredyt? Dla wielu osób odpowiedź jest prosta: tani. Niestety może się okazać, że znalezienie samodzielnie kredytu, który ma niskie koszty jest trudne. W wielu przypadkach jest też tak, że już po złożeniu wniosku o kredyt okazuje się, że z powodu niskiej zdolności kredytowej bank będzie wymagał np. wykupienia ubezpieczenia lub zaoferuje niższą kwotę. Jak uniknąć takich zaskoczeń? Korzystając z doradcy kredytowego.

Ekspert kredytowy może szybko znaleźć kredyt, który pasuje do naszych oczekiwań, ale z drugiej strony i my spełniamy warunki stawiane przez bank. Dzięki temu można uniknąć negatywnych zaskoczeń i od razu zobaczyć, w którym banku mamy szansę na najtańszy lub najwyższy kredyt w naszej sytuacji. Jest to świetne rozwiązanie, które pozwoli nam nie tracić czasu oraz otrzymać naprawdę idealną propozycję z pomocą osoby dobrze obeznanej w branży kredytowej.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *