Usługi czystości

Czysty hotel ma wielu gości

Po czym najłatwiej rozpoznać że hotel jest czysty? Po dużej liczbie gości bez względu na porę roku. Przebywanie w brudnych i brzydko pachnących pokojach hotelowych nie należy do przyjemności. Szczególnie jeśli musimy za taką wątpliwej jakości rozrywkę płacić wysokie koszty. Jeśli zauważyłeś że w twoim hotelu zmniejsza się liczba gości i składanych rezerwacji, być może przyczyna tkwi w brudzie i nieprzyjemnym zapachu.

Zachęcamy do przeprowadzenia dokładnej kontroli, która pozwoli znaleźć przyczynę pogarszającej się sytuacji twojego przedsiębiorstwa. Jeśli w trakcie tych wizytacji doświadczyłeś brzydkich zapachów i zobaczyłeś brud w pokoju, to znak że konieczne jest gruntowne sprzątanie hoteli. Aby wykonać je prawidłowo, zapoznaj się z naszymi cennymi radami – pod adresem www.inwemer.pl/oferta/utrzymanie-czystosci/hotele.

Brzydkie zapachy

Sprawdź, czy twój hotel ma wystarczającą wentylację. Umożliwienie swobodnego przepływu powietrza sprawi, że budynek nie będzie pułapką łapiąca brzydkie zapachy. Początkowo będą one tylko drażnić gości, ale z każdym kolejnym dniem staną się coraz bardziej intensywne i dokuczliwe. Co ciekawe – wy, przebywając regularnie w hotelu szybko przestaniecie je zauważać. Będą za to aż nadto odczuwalne dla klientów.

Środki czyszczące

srodki-czyszczacePo poprawieniu działania wentylacji, kolejna rzecz, na którą trzeba zwrócić uwagę. Wymień wszystkie swoje stare szmaty do czyszczenia i ściereczki z mikrofibry. Przetarcie kurzu starą, wilgotną szmatką nie powoduje jego usunięcia, ale w rzeczywistości dołożenia kolejnej dawki przykrych zapachów. Aby tego uniknąć, szmatki do czyszczenia muszą być regularnie prane i suszone.

Pozwala to pozbyć się bakterii i kurzu, znajdującego się w tkaninie. Kolejną przyczyną powstawania brzydkich zapachów jest toaleta. Nie spłukiwania toalety lub jej zbyt rzadki czyszczenia to najczęściej powtarzające się powody. Zawsze musisz mieć pewność, że w twoim hotelu sprzątanie toalet odbywa się regularnie i przy użyciu środków dezynfekujących. Zapobiega to wzrostowi bakterii, które powodują nieprzyjemny zapach. Inne powody brzydkich zapachów to brudne dywany, tapety oraz zasłony i firany okienne.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *