Kolekcje

Po co nam bielizna?

dzieciak

seksowna bieliznaW dawnych czasach ludzie nie potrzebowali zachęt takich jak seksowna bielizna – sfera seksu była kompletnym tabu i nawet bez seksownych fatałaszków wszystko było nowe i podniecające. Dziś nawet dziecko wie, jak wygląda naga kobieta i nagi mężczyzna. Niestety, nie zawdzięczamy tego dobrze prowadzonym zajęciom biologii, a wszechobecnym reklamom, dzięki którym zarówno nagość, jak i seksowna bielizna są na co dzień obecne we wszystkich polskich domach. Dlatego kiedy ludzie spotykają się ze sobą, sama nagość nie jest dla nich tym, czym była dla ludzi jeszcze dwieście lat temu. W czasach Mickiewicza seksowna bielizna nie była w ogóle potrzebna. Kobiety nosiły długie suknie, a mężczyzna często pierwszy raz widział nagą kobiecą łydkę podczas nocy poślubnej. Oczywiście i wtedy istniały osoby prowadzące bogate życie erotyczne oraz prostytutki, dla których od zarania dziejów seksowna bielizna była podstawowym narzędziem pracy.
seksowna bieliznaDziś każda kobieta może nosić taką bieliznę, jak chce, a uważane niegdyś za zbyt frywolne kroje są dostępne nawet dla gospodyń domowych, a nawet są im zalecane, jako uatrakcyjnienie życia seksualnego. Nic dziwnego, że dziś seksowna bielizna lub nawet bielizna korygująca ciało jest też przedmiotem powszechnego handlu. Kiedyś kupowana ze wstydem, spod lady, czy też szyta na zamówienie u zaufanej gorseciarki, dziś może być bez problemu kupiona w każdym sklepie, a także przez Internet. Wiele problemów zniknęło z naszego życia, pojawiły się nowe (na przykład o wiele większa presja na ładny wygląd niż dawniej).

Similar Posts

One thought on “Po co nam bielizna?
  1. To fakt, w dzisiejszych czasach bielizna seksowna jest reklamowana praktycznie wszędzie, a głównie oczywiście w Internecie. Dzięki temu zakup bielizny seksownej jest prostszy niż kilkadziesiąt lat temu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *