Dodatki

Wkładki

wkladki silikonoweKażda kobieta chcąca powiększyć optycznie swoje piersi powinna zaopatrzyć się wkładki silikonowe. Są to niepozorne silikonowe poduszki, które wkładamy do stanika, które są w stanie nie tylko sprawić, że dana osoba będzie miała biuściaste, większe, pełniejsze piersi. Inna funkcja takie wkładek to ujednolicanie tego, jak piersi wyglądają. Niektóre kobiety mają duże różnice między jedną piersią a dużą, w takich wypadkach pomóc mogą właśnie bielizna intymna. Kolejnym przypadkiem, kiedy takie wkładki mogą się przydać, są specjalne okazje. Własny ślub, wesele w rodzinie może być dobrym pretekstem, do spróbowania, jak działają wkładki silikonowe.

Powody stosowania wkladek.

Są one niewidoczne, można się w nich swobodnie poruszać, nie przeszkadzają nawet w tańcu. Jednocześnie potrafią skutecznie odjąć trochę kilogramów jeśli chodzi o wygląd, powiększając piersi i jednocześnie odwracając uwagę od okolic brzucha, bioder czy ud. Dlatego wiele pań je stosuje. Jednak należy pamiętać, że bielizna damska jest odpowiednia jedynie dla osób obdarzonych przez naturę małym i średnim biustem. Zbyt duże piersi nie będą ładnie wyglądać, jeśli jednym z ich elementów będzie wkładka.

Sprawdź przed zakupem

wkladki silikonoweNajlepszym rozwiązaniem jest wypróbowanie wkładek próbnych w sklepie jeszcze przed zakupem. Oczywiście trzeba pamiętać, że aby używać wkładki silikonowe musimy mieć większy rozmiar stanika niż kiedy ich nie nosimy. Zmienia się wielość miseczki, ale oczywiście nie obwód pod biustem! Na dobór stanika najlepiej od razu zabrać ze sobą wkładki silikonowe, aby wszystko pasowało do siebie w wielkim dniu.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *