Dodatki

Biustonosze na specjalne okazje

biustonosze silikonoweWiele pań wybiera specjalne biustonosze na specjalne okazje. W ostatnim czasie wielką popularnością cieszą się biustonosze silikonowe. Są to staniki wykonane ze specjalnych materiałów: silikonu, który przylega do ciała, podnosi i podtrzymuje piersi. Jest on możliwy do uformowania pod wpływem ciepła. Biustonosze silikonowe cieszą się dużym powodzeniem u pań. Ich wielką zaletą jest cena. Wykonane z zaawansowanych technologicznie materiałów, nie są wcale drogie.

doskonale pasują do rozmiaru

Potrafią doskonale dostosować się do rozmiaru piersi. Oczywiście także kupując bieliznę nocną musimy dopasować je do rozmiaru miseczki, jaki normalnie nosimy. Specjaliści radzą, aby wybierać miseczki nieco większe niż nasze własne. Wynika to z tego, jak zbudowane są biustonosze silikonowe. Pamiętajmy, że jest to silikon stosowany w medycynie. Należy go po każdym użyciu dokładnie czyścić.

Sposoby czyszczenia

Oczywiście biustonosze silikonowe dla pań posiadających duży biust nie mogą być prane w pralce, jak zwykła bielizna. Należy umyć je delikatnym środkiem myjącym zaraz po zdjęciu i zostawić do wysuszenia. Instrukcja podaje, że bielizna męska nie musi być suszona na kaloryferze. Aby dłużej się nimi cieszyć warto zastosować się do tego przypisu. O czym także warto pamiętać, tego typu biustonosze silikonowe mogą być zakładane wyłącznie na suchą skórę. Przed nałożeniem nie stosujemy żadnych kremów, zwłaszcza tłustych. Mogą one nie tylko zepsuć biustonosze silikonowe, ale i sprawić, że nie będą się one ładnie trzymać na miejscu podczas użytkowania, innymi słowy mogą zmienić miejsce w najmniej oczekiwanym momencie.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *