Dodatki

Zakupy dla naszych pociech

W życiu każdej kobiety nadchodzi taki dzień gdy musi wkroczyć w świat niemowlęcych gadżetów,jeśli nie własnych dzieci to na pewno zdarzy się tak ,ze koleżanka lub przyjaciółka zostanie matka i będzie trzeba zakupić, zabawkę, śpioszki lub inny niezbędny podarunek.

Niewątpliwie największym wyzwaniem jest zakup wózka, który posiadać musi każda nowo upieczona Mama jest on równie istotny co mebelki do pokoju dziecięcego jeśli nie ważniejszy.

Musi być przede wszystkim bezpieczny,wygodny i lekki, no bo codziennie będzie trzeba się z nim zmagać, a do tego dochodzi ciągle przybierające na wadze dziecko, tak więc walcząc ze schodami w bloku mieszkalnym jego ciężar jest niezmiernie ważny. Teraz pojemność, posiadanie pojemnika lub doczepianej torebki jest mile widziane, bo siatki z zakupami i wózek to niezbyt zachęcająca wizja miłego spaceru, więc chociaż żeby torebki dla Pań można było schować.

Następnie trzeba zadecydować w jakim kolorze zakupiony będzie czterokołowy pojazd dla malucha i z jakiego materiału zostanie wykonane cale obicie, ile funkcji będzie spełniał ten pojazd kosmiczny i czy gabarytowo zmieści się do samochodu (na wypadek gdybyśmy chcieli zrobić sobie wypad rodzinny). Na samym końcu, ale nie znaczy to że jest to kryterium najmniej ważne-to cena jaką przyjdzie nam zapłacić za ten wspaniały prezent. Gdy już uporamy się z owym zakupem pozostanie tylko patrzeć jak w przeciągu roku nasz prezent straci na wartości, gdyż dzieciątko na które wydaliśmy ok 3000tys właśnie wyrosło z tego wózka

Similar Posts

2 thoughts on “Zakupy dla naszych pociech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *