Ciekawostki

Jak wybrać odpowiednią kurtkę w dużym rozmiarze?

Mężczyźni mający większy rozmiar, zazwyczaj wstydzą się chodzić na zakupy. Wydaje im się bowiem, że nic odpowiedniego na siebie nie znajdą, że w niczym nie będą wyglądali dobrze. To zazwyczaj sprawia, że kupują to, co pierwsze rzuci im się w oczy. Rzecz taka zazwyczaj jest niestety również bardzo luźna, zdecydowanie zbyt duża. Z czego to wynika? Przede wszystkim z tego, że takie osoby starają się za wszelką cenę ukryć swoje zbędne kilogramy. Tymczasem przy pomocy odpowiednich ubrań, można bardzo szybko je uwydatnić i sprawić, że staną się nawet atutem.

Wybór ciekawej kurtki w dużym rozmiarze

Czasem mężczyzna o większym rozmiarze, ma przykładowo bardzo atrakcyjne nogi, ładne ramiona itp. Takich atutów w figurze można znaleźć wiele nawet jeśli nam się wydaje, że w gruncie rzeczy nie ma ich wcale. Kurta w dużym rozmiarze oczywiście nie jest w stanie podkreślić zbyt wiele ale może sprawić, iż mężczyzna poczuje się w niej zdecydowanie bardziej pewny siebie. Jeśli jest się wysokiego wzrostu, warto oczywiście zainwestować w nieco dłuższą kurtkę, która to odpowiednio wyeksponuje. Mając niski wzrost, najlepiej jest unikać zbyt długich kurtek. Mogą one bowiem sprawić, że cała sylwetka niestety optycznie się zmniejszy.

Wzór na kurtce również może być bardzo zdradliwy. Przykładowo grochy czy też zwykłe „maziaje”, mogą niestety optycznie powiększać. Poziome pasy natomiast sprawiają, że sylwetka bardzo ładnie się wydłuża. Warto przed zakupem przymierzyć kilka kurtek, nie skupiać się tylko i wyłącznie na jednej. To pomaga określić, w której zdecydowanie wygląda się najlepiej. Dzięki temu można również obejrzeć się w różnych wzorach i kolorach. Ze względu na to, iż każdy ma zupełnie inny kolor włosów, oczu czy też karnacji, do tej kwestii należy podejść bardzo indywidualnie. Dobrze jest dopasować kurtkę po prostu do siebie, zapominając chociaż na chwilę o większym jej rozmiarze.

 Błąd, który popełniają mężczyźni noszący większy rozmiar, to również cały czas noszenie się na czarno. Czarny oczywiście wyszczupla, jednak nie powinno się tego traktować aż tak bardzo poważnie. Warto mimo wszystko bawić się kolorami, nieco je miksować. Nie trzeba oczywiście całkowicie rezygnować z czerni, ale można nieco ją podrasować wybierając przykładowo kurtkę, która ma na sobie jakiś neonowy element. Bez wątpienia taka ożywiona stylizacja może sprawić, iż ludzie dookoła będą nas również bardziej pozytywnie odbierać. Kurtka powinna także zawsze odpowiadać naszym potrzebom, nawet jeśli miałaby być sama w sobie gruba i puchowa. To nie ma znaczenia, nawet jeśli nosimy większy rozmiar.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *