Ciekawostki

Dlaczego warto zainwestować w okulary progresywne?

Wzmocnienie wzroku, a także wyeliminowanie podstawowych wad to założenie przyświecające wielu ludziom, szczególnie po przekroczeniu wieku średniego. Niestety w Polsce odsetek osób, które chodzą w okularach progresywnych jest bardzo niski. Wynika to prawdopodobnie z braku wiedzy. Okulary progresywne to uniwersalne modele pozwalające na indywidualne dopasowanie wszystkich parametrów użytkowych.

Założenia dotyczące zakupu profesjonalnych okularów progresywnych

cienkie okulary

Zatem w okularach progresywnych możesz w powodzeniu pracować przed komputerem, czytać książki, prowadzić pojazdy, biegać, obsługiwać rzeczy z bliska i widzieć wyraźnie w oddali. Aby poprawić użyteczność okularów progresywnych zaleca się wykupienie powłoki przeciwstawiającej się zaparowaniu (technologia Opti – Fog). Poza tym możesz wdrożyć powłokę eliminującą ryzyko spotkania z promieniowaniem UV. Przed zakupem okularów progresywnych przejdź naturalnie badanie u profesjonalnego optyka, dopasuj oprawę do kształtu twarzy (wyraźnie pozytywny wpływ na osobisty wizerunek). Okularów progresywnych nie musisz w ogóle ściągać. Adaptacja do nich trwa niezwykle krótko pod warunkiem wybrania spersonalizowanych soczewek. Okularów progresywnych nie zaleca się jednak osobom z poważniejszymi wadami oczu, np. z zezem. Okulary odpowiadające stylowi życia z dobrze dobranymi soczewkami i oprawami przyczyniają się wyraźnie do poprawy komfortu codzienności. Oszczędzanie na komforcie nigdy nie ma sensu.

Ochrona wzroku obowiązkowym zadaniem

Idź po okulary progresywne przed dniami wolnymi lub przed dłuższym urlopem. Wtedy okres adaptacji przejdziesz bez żadnego stresu. W progresywnych okularach chodzisz non stop, służą do wszystkiego. Zastępują okulary przeznaczone tylko do czytania, czy tylko do komputera. Zalety są oczywiste. Inwestycja na początku wydaje się droga, ale zwraca się w komforcie użytkowania okularów progresywnych. Czy przekonałeś się do tego pomysłu dotyczącego zagadnień ochrony wzroku? Zadbaj o siebie, póki masz czas i możliwości technologiczne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą okularów progresywnych, w ramach firmy Aurore. http://aurore.pl/

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *